KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14325318
nr 1432 5318
Akvareller
4 st, olika konstnärer, yttermått inklusive ram: 16x14-24x26, akvarell. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:15:44
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr